YouTube widget Facebook widget Vouchery i promocje OSK PERFECT widget

Opinie kursantów są dla nas wyznacznikiem jakości

Ośrodek Szkolenia Kierowców „Perfect” opinie Zobacz jak nas oceniają sami kursanci

 • Miałem spore obawy, nie tylko czy zdam, ale czy trafię na instruktora, który mnie zmotywuje, a nie zniechęci. Byłem bardzo zaskoczony nowoczesnym podejściem, pełen luz, świetna atmosfera, wiedza przekazana w łatwo przyswajalny sposób. Byłem w szoku, że takie ośrodki nauki jazdy istnieją. Zdałem za pierwszym razem, bo byłem naprawdę dobrze przygotowany, mistrzem kierownicy nie jestem, ale na egzaminie pozytywnie zaskoczyłem nawet samego siebie. Dziękuję za najlepsze przygotowanie. Szczerze polecam.

  Mateusz Dziadek
 • Świetne podejście do człowieka, który przychodzi z zerową wiedzą na temat jazdy i samego samochodu. Dużo wyrozumiałości i cierpliwości. Przed kursem nigdy nie siedziałam za kierownicą, podczas jazdy myliły mi się kierunki, popełniałam mnóstwo poważnych błędów. Ani przez moment nie poczułam, że to nie dla mnie. Wręcz odwrotnie usłyszałam wiele ciepłych słów otuchy. Poza tym świetne przygotowanie, fantastyczne podejście, wyjaśnienie trudnych dla mnie tematów w sposób bardzo prosty, lekki i przyjemny. Bardzo serdecznie polecam. Jesteście wielcy!

  Agnieszka Ziobro
 • Ci ludzie wiedzą, co robią, nie tylko uczą, ale i pomagają przezwyciężyć strach przed egzaminem, przełamać się, zapanować nad stresem. Nabrałam takiej pewności siebie i pewności za kierownicą, że przystąpiłam do egzaminu naprawdę z pełnym luzem. Byłam przygotowana na każdą możliwą sytuację, która może się wydarzyć na drodze. Dzięki za pełne profesjonalizm.
  Krystyna Gaweł
 • Bożena
  Bardzo dobra szkoła. Szczególnie polecam instruktora Pana Józefa. Ma dużo cierpliwości i wyrozumiałości dla kursantów. Profesjonalne podejście dla uczących się jeździć. Szczerze polecam i dziękuje za przygotowanie do jazdy :-)
  Bożena
 • Paulina
  Polecam OSK Perfect bardzo sympatyczni instruktorzy, o wielkim sercu i cierpliwości. Jak zawsze się bałam tak teraz podchodzę to tego z ulga i przede wszystkim z chęcią której wcześniej mi brakowało. Bardzo miła atmosfera, na pewno będę wspominała ten kurs z uśmiechem na twarzy. Pozdrawiam
  Paulina
 • Julia
  Z pewnością mogę polecić kurs prawa jazdy organizowany przez OSK PERFECT. Szybki, profesjonalny kurs teorii jak i praktyki pod okiem specjalistów, zagwarantowały zdanym egzaminem z teorii jak i z praktyki za pierwszym razem! Polecam.
  Julia
 • Karina
  Bardzo dziękuję całemu zespołowi "Perfect", zwłaszcza instruktorowi Panu Macieju za kurs z dokładnym wytłumaczeniem zasad ruchu drogowego, cierpliwość, indywidualne podejście i spokojną atmosferę podczas jazdy. Wszystkim polecam 👍
  Karina
 • Kornelia
  Świetna szkoła jazdy ! Najlepszy instruktor Maciek, dzięki któremu zdałam za pierwszym ! Wszystko dobrze wytłumaczył, z poczuciem humoru. Polecam ;))
  Kornelia

Podobał Ci się kurs? Napisz opinię

Jesteś zadowolony z kursu, zdałeś egzamin, chcesz podziękować za cierpliwość i dobre przygotowanie swojemu instruktorowi? Masz taką szansę. Pozostaw też opinię dla innych. To może właśnie dzięki Tobie, ktoś zda egzamin i spełni się jego wielkie marzenie.

  Imię i nazwisko lub pseudonim

  Adres email (wymagane)

  Twoja opinia

  Dozwolone pliki tylko z rozszerzeniem: jpg|png|pdf|bmp|gif - oraz ich maksymalna waga to 2MB