YouTube widget Facebook widget Vouchery i promocje OSK PERFECT widget

Ośrodek Szkolenia Kierowców „PERFECT”
uczy bezpiecznej jazdy

Od 20 lat szkolimy kursantów tak, by nie tylko zdawali egzaminy, ale i byli doskonale przygotowani do bezpiecznej jazdy w ruchu drogowym. Nie tylko umiesz wykonać wszystkie zadania egzaminacyjne, ale przede wszystkim potrafisz jeździć prawidłowo i bezpiecznie – dzięki temu stajesz się dobrym kierowcą na co dzień, w każdej sytuacji. Po skończonym kursie wiesz, że zdasz każdy egzamin na drodze.

Kończąc naukę w naszym ośrodku zdobywasz
kompleksowe umiejętności w zakresie:

  • obsługi pojazdu mechanicznego,
  • poprawnej techniki kierowania pojazdem mechanicznym,
  • znajomości obowiązujących przepisów ruchu drogowego,
  • zachowania się w różnych sytuacjach drogowych,
  • zasad udzielania pierwszej pomocy.

Prowadzimy kursy obejmujące cały niezbędny zakres materiału oraz lekcje dodatkowe.

Uczymy więcej, niż inne szkoły, bo chcemy byś był dobrym kierowcą, swobodnie poruszał się w przepisach i opanował do perfekcji praktyczną umiejętność jazdy. Każdy kurs kończy się egzaminem wewnętrznym – identycznym jak egzamin państwowy.


Oferujemy kursy podstawowe,
przyśpieszone, uzupełniające
i jazdy doszkalające

Kurs podstawowy (30 godz. teorii i 30 godz. praktyki – ok. 2 miesiące). Kurs przyśpieszony (30 godz. teorii i 30 godz. praktyki – ok. 2 tygodnie). Kurs uzupełniający (dla tych, którzy mają ukończony kurs podstawowy, w terminie kilkudniowym). Jazdy doszkalające (dla tych, którzy mają prawo jazdy, ale chcą się jeszcze doszkolić, termin ustalany indywidualnie).

W ramach kursu oferujemy zajęcia teoretyczne i praktyczne, materiały dydaktyczne oraz wewnętrzny egzamin teoretyczny i praktyczny.

Instruktorzy z powołania

Nasza kadra to dwunastu najlepszych fachowców, którzy są mocno zaangażowani w naukę bezpiecznej jazdy. Utalentowani, solidnie przygotowani, z dużą wiedzą i bogatym doświadczeniem, rozpoczynający każdy kurs z pozytywnym nastawieniem.

Od zawsze perfekcjonista. Jako instruktor wybierał najtrudniejsze trasy, nie po to, by przerazić i zniechęcić, ale by perfekcyjnie przygotować do egzaminu. Wymagał też ciągle od siebie, dlatego zajął się zarządzaniem. Przesiadł się z samochodu na duży okręt, którym trzeba umiejętnie sterować. Załoga go docenia.

Grzegorz WŁAŚCICIEL

Weronika_asystentka
Mistrzyni perfekcji i zorganizowania. Ratownik informacyjny, zawsze chętny do udzielenia pomocy. Nawet, jeśli usłyszy po raz kolejny to samo pytanie, z uśmiechem i skupieniem na nie odpowie. Pomoże wypełnić dokumenty, wysłucha i doradzi.

Weronika SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA

Ma tak imponującą wiedzę, że wszyscy go podziwiają. Mógłby recytować kodeks drogowy, ale tego nie robi. Przekazuje informacje w najłatwiej przyswajalny sposób – poprzez przykłady, które łatwo zwizualizować i poprzez własne doświadczenie.

Artur INSTRUKTOR / WYKŁADOWCA

Znajdzie sposób na każdego. To psycholog, nauczyciel, świetny kierowca i przemiły człowiek. Z każdym pracuje inaczej, metody dostosowuje do indywidualnych potrzeb. Szybko Cię rozgryzie, potem już pójdzie z górki. Pokochasz jazdę samochodem.

Krzysztof INSTRUKTOR / WYKŁADOWCA


Waldemar-instruktor
Wie, co zrobić, by kursant zaprzyjaźnił się ze sprzęgłem, nie bał się ruszania i zmiany biegów. By nie paraliżował go strach przed skrzyżowaniem. Uczy tak, że nauka staje się przyjemna, a na egzamin czeka się z niecierpliwością.

Waldek INSTRUKTOR

Spokojny i konsekwentny - nie umknie mu żaden szczegół. Cierpliwość i opanowanie to jego najważniejsze atuty - o swój egzamin nie musisz się martwić.

Józef INSTRUKTOR

Mówią, że kobieta instruktor najlepiej zrozumie kobietę. Ta instruktorka rozumie też mężczyzn. Potrafi nauczyć każdego, kto jej zaufa. Ma w sobie nieograniczoną cierpliwość, mnóstwo spokoju i ogromną wiedzę. Obala stereotypy „baby za kierownicą”.

Krystyna INSTRUKTOR

To prawdziwy fachowiec. Kiedy inni czytają książki i oglądają slajdy o pierwszej pomocy, on działa. Przekaże Ci praktyczną wiedzę, dzięki której nie tylko zdasz egzamin, ale i nie będziesz bał się reagować, pomagać. Pokaże Ci jak być zdecydowanym w działaniu.

Łukasz RATOWNIK


Robert-instruktor
Siedzi za kółkiem odkąd pamięta. Potrafi mistrzowsko wykonywać wszystkie manewry drogowe i chętnie prezentuje je kursantom. Uważa, że wszystkiego można się nauczyć, nawet parkowania „na kopertę”. Będzie ćwiczył z Tobą do skutku.

Robert INSTRUKTOR

Ma tak ciepły głos, że nawet jak wytyka błędy, to robi to z ojcowską troską. Delikatny, a jednocześnie rzeczowy i konkretny. Łatwo poznać jego kursantów na egzaminie, mają wymalowany spokój na twarzy.

Maciek INSTRUKTOR

Rozładowuje stres błyskotliwym dowcipem. Ma duże poczucie humoru, uważa że lęk i nerwy to najgorszy wróg kierowcy. Działa jak czarodziej, rozluźnia atmosferę, uczy koncentracji. Skupiasz się na drodze, lęki zostawiasz za drzwiami.

Marek INSTRUKTOR

Zawsze pogodny, uśmiechnięty, otwarty na pytania – wszystko wyjaśni, niczego nie pominie, nie zlekceważy. Nie ma dla niego trudnych pytań. Ma wypisane na twarzy – nie bój się pytać, jestem po to, by prostować najbardziej kręte drogi, jedziemy do celu razem.

Mateusz INSTRUKTOR


Propagujemy również sport

Wiemy co to znaczy oddawać się pasji, dlatego popieramy zaangażowanie sportowców, którzy zdeterminowani osiągają sukcesy.

Wspieramy dwie drużyny piłkarskie

Płomień Zmiennica - w obecnym sezonie walczy w "A" klasie

Prawko-Perfect - w obecnym sezonie zdobyła v-ce Mistrzostwo I ligi oraz Puchar Ligi KALH w Krośnie