YouTube widget Facebook widget Vouchery i promocje OSK PERFECT widget

Ośrodek Szkolenia Kierowców „PERFECT”
uczy bezpiecznej jazdy

Od 22 lat szkolimy kursantów tak, by nie tylko zdawali egzaminy, ale i byli doskonale przygotowani do bezpiecznej jazdy w ruchu drogowym. Nie tylko umiesz wykonać wszystkie zadania egzaminacyjne, ale przede wszystkim potrafisz jeździć prawidłowo i bezpiecznie – dzięki temu stajesz się dobrym kierowcą na co dzień, w każdej sytuacji. Po skończonym kursie wiesz, że zdasz każdy egzamin na drodze.

Kończąc naukę w naszym ośrodku zdobywasz
kompleksowe umiejętności w zakresie:

  • obsługi pojazdu mechanicznego,
  • poprawnej techniki kierowania pojazdem mechanicznym,
  • znajomości obowiązujących przepisów ruchu drogowego,
  • zachowania się w różnych sytuacjach drogowych,
  • zasad udzielania pierwszej pomocy.

Prowadzimy kursy obejmujące cały niezbędny zakres materiału oraz lekcje dodatkowe.

Uczymy więcej, niż inne szkoły, bo chcemy byś był dobrym kierowcą, swobodnie poruszał się w przepisach i opanował do perfekcji praktyczną umiejętność jazdy. Każdy kurs kończy się egzaminem wewnętrznym – identycznym jak egzamin państwowy.


Oferujemy kursy podstawowe,
przyśpieszone, uzupełniające
i jazdy doszkalające

Kurs podstawowy (30 godz. teorii i 30 godz. praktyki – ok. 2 miesiące). Kurs przyśpieszony (30 godz. teorii i 30 godz. praktyki – ok. 2 tygodnie). Kurs uzupełniający (dla tych, którzy mają ukończony kurs podstawowy, w terminie kilkudniowym). Jazdy doszkalające (dla tych, którzy mają prawo jazdy, ale chcą się jeszcze doszkolić, termin ustalany indywidualnie).

W ramach kursu oferujemy zajęcia teoretyczne i praktyczne, materiały dydaktyczne oraz wewnętrzny egzamin teoretyczny i praktyczny.

Instruktorzy z powołania

Nasza kadra to dwunastu najlepszych fachowców, którzy są mocno zaangażowani w naukę bezpiecznej jazdy. Utalentowani, solidnie przygotowani, z dużą wiedzą i bogatym doświadczeniem, rozpoczynający każdy kurs z pozytywnym nastawieniem.

Od zawsze perfekcjonista. Jako instruktor wybierał najtrudniejsze trasy, nie po to, by przerazić i zniechęcić, ale by perfekcyjnie przygotować do egzaminu. Wymagał też ciągle od siebie, dlatego zajął się zarządzaniem. Przesiadł się z samochodu na duży okręt, którym trzeba umiejętnie sterować. Załoga go docenia.

Grzegorz WŁAŚCICIEL

Weronika_asystentka
Mistrzyni perfekcji i zorganizowania. Ratownik informacyjny, zawsze chętny do udzielenia pomocy. Nawet, jeśli usłyszy po raz kolejny to samo pytanie, z uśmiechem i skupieniem na nie odpowie. Pomoże wypełnić dokumenty, wysłucha i doradzi.

Weronika SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA

Ma tak imponującą wiedzę, że wszyscy go podziwiają. Mógłby recytować kodeks drogowy, ale tego nie robi. Przekazuje informacje w najłatwiej przyswajalny sposób – poprzez przykłady, które łatwo zwizualizować i poprzez własne doświadczenie.

Artur INSTRUKTOR / WYKŁADOWCA

Znajdzie sposób na każdego. To psycholog, nauczyciel, świetny kierowca i przemiły człowiek. Z każdym pracuje inaczej, metody dostosowuje do indywidualnych potrzeb. Szybko Cię rozgryzie, potem już pójdzie z górki. Pokochasz jazdę samochodem.

Krzysztof INSTRUKTOR / WYKŁADOWCA


Waldemar-instruktor
Wie, co zrobić, by kursant zaprzyjaźnił się ze sprzęgłem, nie bał się ruszania i zmiany biegów. By nie paraliżował go strach przed skrzyżowaniem. Uczy tak, że nauka staje się przyjemna, a na egzamin czeka się z niecierpliwością.

Waldek INSTRUKTOR

Spokojny i konsekwentny - nie umknie mu żaden szczegół. Cierpliwość i opanowanie to jego najważniejsze atuty - o swój egzamin nie musisz się martwić.

Józef INSTRUKTOR

Mówią, że kobieta instruktor najlepiej zrozumie kobietę. Ta instruktorka rozumie też mężczyzn. Potrafi nauczyć każdego, kto jej zaufa. Ma w sobie nieograniczoną cierpliwość, mnóstwo spokoju i ogromną wiedzę. Obala stereotypy „baby za kierownicą”.

Krystyna INSTRUKTOR

To prawdziwy fachowiec. Kiedy inni czytają książki i oglądają slajdy o pierwszej pomocy, on działa. Przekaże Ci praktyczną wiedzę, dzięki której nie tylko zdasz egzamin, ale i nie będziesz bał się reagować, pomagać. Pokaże Ci jak być zdecydowanym w działaniu.

Łukasz RATOWNIK


Krzysztof-instruktor
Siedzi za kółkiem odkąd pamięta. Potrafi mistrzowsko wykonywać wszystkie manewry drogowe i chętnie prezentuje je kursantom. Uważa, że wszystkiego można się nauczyć, nawet parkowania „na kopertę”. Będzie ćwiczył z Tobą do skutku.

Krzysztof INSTRUKTOR

Ma tak ciepły głos, że nawet jak wytyka błędy, to robi to z ojcowską troską. Delikatny, a jednocześnie rzeczowy i konkretny. Łatwo poznać jego kursantów na egzaminie, mają wymalowany spokój na twarzy.

Maciek INSTRUKTOR

Rozładowuje stres błyskotliwym dowcipem. Ma duże poczucie humoru, uważa że lęk i nerwy to najgorszy wróg kierowcy. Działa jak czarodziej, rozluźnia atmosferę, uczy koncentracji. Skupiasz się na drodze, lęki zostawiasz za drzwiami.

Marek INSTRUKTOR

Wojtek-instruktor
Zawsze uśmiechnięty, pogodny, otwarty na pytania, oaza spokoju i opanowania. Nie ma dla niego trudnych pytań – zawsze wszystko wyjaśni i rozwieje wątpliwości. Jazda ma być przyjemnością, a stres zostawiamy za drzwiami.

Wojtek INSTRUKTOR


Propagujemy również sport

Wiemy co to znaczy oddawać się pasji, dlatego popieramy zaangażowanie sportowców, którzy zdeterminowani osiągają sukcesy.

Wspieramy dwie drużyny piłkarskie

Płomień Zmiennica - w obecnym sezonie walczy w "A" klasie

Prawko-Perfect - w obecnym sezonie zdobyła v-ce Mistrzostwo I ligi oraz Puchar Ligi KALH w Krośnie